Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Operation
hi: काम

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: UUID
hi: युयुआइङी
