Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Uses
hy: Օգտագործում
