Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
