Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Operation
oc: Operacion

en: Revoke
oc: Revocar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
