Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha4) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
