Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
