Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
