Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Operation
jv: Operasi

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
