Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
