Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас
