Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
