Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
