Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
