Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Operation
ro: Operație

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Access Token
ro: Token de acces

en: Is Authenticated
ro: Este autentificat

en: GoogleApiClient ID
ro: ID-ul GoogleApiClient

en: GoogleApiClient entity
ro: Entitate GoogleApiClient
