Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Operation
ru: Действие

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Access Token
ru: Ключ доступа
