Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
