Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Page
ta: பக்கம்
