Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Operation
ar: عملية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
