Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
