Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
