Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Revoke
kn: ರದ್ದುಮಾಡು

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
