Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
