Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Operation
sv: Funktion

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
