Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - All -
te: - అన్ని -
