Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Operation
ast: Operación
