Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
