Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
