Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Operation
da: Handling

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
