Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: View
de: Ansicht

en: User Name
de: Benutzername

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Operation
de: Aktion

en: Revoke
de: Widerrufen

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Authenticate
de: Authentifizieren

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Access Token
de: Zugriffs-Token

en: The Name of the associated user.
de: Der Name des zugehörigen Benutzers.
