Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Operation
et: Operatsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
