Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
