Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Operation
hr: Operacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Asc
hr: Uzlazno
