Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Operation
hu: Művelet

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
