Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Operation
id: Operasi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
