Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Operation
ja: 操作

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
