Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Operation
lv: Operācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
