Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: Operation
pt: Operação

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Master
pt: Principal
