Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Operation
sk: Operácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
