Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Operation
bg: Действие

en: Apply
bg: Търси
