Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Operation
eo: Operacio

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Google
eo: Guglo

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
