Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
