Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Operation
fr: Opération

en: Revoke
fr: Révoquer

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Master
fr: Principal
