Google Authentication for Users (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Operation
gl: Operación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
