GBIF (2.0.1-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Key
gu: ચાવી
