GBIF (2.0.1-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Country
mr: देश

en: Depth
mr: खोल

en: Issues
mr: मुद्दे

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना
