GBIF (2.0.1-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Key
sk: Kľúč

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Installed
sk: Inštalované
