GBIF (2.0.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Depth
uk: Глибина

en: Issues
uk: Проблеми

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Key
uk: Ключ

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Installed
uk: Встановлено

en: Elevation
uk: Підвищення

en: Continent
uk: Континент

en: Europe
uk: Європа

en: Africa
uk: Африка

en: Asia
uk: Азія

en: South America
uk: Південна Америка

en: Oceania
uk: Океанія
