GBIF (2.0.1-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Country
be: Краіна

en: Depth
be: Глыбіня

en: Unknown
be: Невядомы

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Key
be: Ключ

en: Installed
be: Усталявана
