GBIF (2.0.1-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Country
bs: Zemlja

en: Depth
bs: Dubina

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec
