GBIF (2.0.1-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Country
ca: País

en: Depth
ca: Profunditat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Key
ca: Clau

en: Missing
ca: Perdut

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Observation
ca: Observació
